Kontakt

Telefon:

(34) 300 02 11

Napisz do nas:

sklep@expert-software.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Paragon Software NTFS for Mac OS X 15 PL

NTFS_for_Mac_15.png
 • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Paragon-Software Group
Kod produktu: PSG-276-PEU-PL

Opis

Microsoft NTFS for Mac by Paragon Software 15:

Microsoft NTFS jest jednym z podstawowych systemów plików systemu Windows. Jeśli pracujesz na komputerze Mac i chcesz odczytać lub zapisać pliki z dysku twardego, dysku SSD lub dysku flash sformatowanego w systemie Windows, potrzebujesz Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software.

Pisz, edytuj, kopiuj, przenoś i usuwaj pliki z woluminów Microsoft NTFS z komputera Mac! Szybki, bezproblemowy i łatwy w użyciu. Montuj, odmontuj, zweryfikuj, sformatuj lub ustaw dowolny z woluminów Microsoft NTFS jako dysk startowy.

Najważniejsze funkcje:

 • Zapisz pliki na dyskach Microsoft NTFS na komputerze Mac

Nie możesz pisać, kopiować, edytować ani usuwać plików na dyskach w formacie Microsoft NTFS z komputera Mac? To dlatego, że macOS ma ograniczone wsparcie dla woluminów Windows - to znaczy, że można tylko czytać dane, ale nie można niczego zapisywać ani usuwać. Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software zapewnia nieograniczony dostęp do partycji NTFS!

 • Wszystkie operacje za jednym kliknięciem!

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko niesamowity szybki i niezawodny sterownik ExtFS, to masz łatwy w obsłudze pasek menu i pełny zestaw funkcji Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software aplikacje są zawsze do Twojej dyspozycji.

Uzyskaj dostęp do wszystkich dysków Microsoft NTFS i wykonaj najpopularniejsze operacje na woluminie, takie jak podłączanie, odmontowywanie i weryfikowanie.

Szybko uruchom ponownie komputer Mac w systemie Windows z paska menu (zakładając, że jest zainstalowany na zamontowanym dysku Microsoft NTFS).

 • Bezproblemowy w użytkowaniu

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z Apple Disk Utility, już wiesz, jak używać Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software. Jeśli nie, zajmie to tylko kilka chwil.

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software wykorzystuje najlepsze narzędzie Apple Disk Utility i przenosi je na wyższy poziom, zwiększając operacje woluminów Microsoft NTFS i zaawansowane opcje montowania.

 • Montowanie odbywa się całkowicie pod Twoją kontrolą dzięki zaawansowanym opcjom

Montowanie w trybie Read-Only: wybierz tę opcję, jeśli potrzebujesz dostępu do poufnych danych bez modyfikowania żadnych plików.

Nie montuj automatycznie: wybierz tę opcję, jeśli chcesz ręcznie kontrolować dostęp do woluminu.

 • Znakomita wydajność przy niesamowitej prędkości

Testy potwierdzają, że Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software to najszybszy sterownik systemu plików na rynku!

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software jest szybszy nawet od natywnego sterownika NTFS systemu macOS (odczyt plików)! Wypróbuj i sprawdź!

Obsługiwane systemy operacyjne::

 • macOS Catalina
 • macOS Mojave
 • macOS High Sierra
 • macOS Sierra
 • macOS El Capitan
 • macOS Yosemite

Obsługiwane systemy plików:

Wszystkie wersje Microsoft NTFS są obsługiwane (od Windows NT 3.1 do Windows 10).

Pełny dostęp odczytu/zapisu

Gdy wolumin jest montowany w trybie zapisu, możesz zrobić wszystko, korzystając z plików i folderów, które zawiera: odczytaj, edytuj, usuń, zmień nazwę, utwórz nowy.

Automatyczne montowanie

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software automatycznie montuje woluminy przy starcie, więc nie musisz się martwić każdym restartem systemu operacyjnego lub włączeniem komputera. Jednak tę funkcję można wyłączyć w dowolnym momencie w interfejsie programu.

Zarządzanie woluminami

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software łatwo formatuje, sprawdza integralność i naprawia uszkodzone woluminy.

Obsługa znaków wszystkich alfabetów

Obsługuje wszystkie alfabety obsługiwane przez systemy operacyjne, w tym te, które używają znaków spoza alfabetu łacińskiego i rzymskiego, dzięki czemu nigdy nie spotkasz się z problemem braku dostępu do nazw plików na woluminach zainstalowanych w nierodzimym systemie operacyjnym.

Kompatybilny z Apple Boot Camp

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Apple Boot Camp i zapewnia bezpośredni dostęp do odczytu i zapisu partycji Mac z systemu Windows zainstalowanego w Boot Camp.

Kompatybilny z oprogramowaniem innych firm

Microsoft NTFS for Mac firmy Paragon Software jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami do wirtualizacji i szyfrowania, w tym VMware Fusion i Workstation, Parallels Desktop, TrueCrypt i jego wersjami.

Dane techniczne

Rodzaj licencji nowa / bazowa
Okres licencjonowania bez limitu
Liczba stanowisk 1 stanowisko
Dystrybucja Licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa Polska

Opinie o produkcie (0)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl