Kontakt

Telefon:

(34) 300 02 11

Napisz do nas:

sklep@expert-software.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Microsoft Office 365 Personal PL 1PC/MAC / 1Rok

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Microsoft
Kod produktu: A6ED-19690

Opis

Microsoft Office 365 Personal

Najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z najlepszych wersji aplikacji pakietu Office oraz dodatkowej przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive dla 1 użytkownika na wielu urządzeniach.

Usługa Microsoft Office 365 Personal zawiera:
 • Najlepsze aplikacje pakietu Office i usługi w chmurze dla komputerów PC i Mac oraz na tablety i telefony. Roczna subskrypcja z wyjątkowymi nowymi funkcjami co miesiąc i 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive.
 • Zgodność z systemem Windows 7 lub nowszym; pakiet Office 2016 dla komputerów Mac wymaga systemu Mac OS X 10.10. Wymagane jest konto Microsoft.
 • Najlepsze aplikacje pakietu Office z wyjątkowymi nowymi funkcjami co miesiąc - Uzyskaj najnowsze najlepsze wersje aplikacji, które znasz i którym ufasz — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access. Co miesiąc udostępniane są nowe, dostępne tylko w tej ofercie funkcje — masz do nich natychmiastowy dostęp, więc Twoje aplikacje są zawsze aktualne.
 • Praca na wielu urządzeniach - Korzystaj z pełnych, zainstalowanych aplikacji pakietu Office na 1 komputerze PC lub Mac, 1 tablecie i 1 telefonie (w tym w systemach Windows, iOS i Android).
 • W pakiecie dodatkowe usługi w chmurze - Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na dokumenty, zdjęcia i inne pliki, które można edytować i udostępniać w dowolnym miejscu i na wszystkich używanych urządzeniach. Ponadto dzięki 60 minutom na rozmowy przez Skype miesięcznie z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi łatwo pozostaniesz w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie.Etykietka narzędzia z informacjami o wymaganiach i wyjątkach dotyczących programu Skype

Najważniejsze funkcje:

Pełne wersje aplikacji pakietu Office do instalacji

Pobierz i zainstaluj aplikacje, które znasz i którym ufasz — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access. Zawsze masz zainstalowane najnowsze wersje aplikacji, a swoje pomysły możesz zapisywać za pomocą klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.

Praca na wielu urządzeniach

Korzystaj z pełnego pakietu Office zainstalowanego na 1 komputerze PC lub Mac, 1 tablecie i 1 telefonie (także na urządzeniach z systemem Windows i Android™ oraz na urządzeniach firmy Apple®).

Dostęp w dowolnym miejscu

Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz — z dowolnego urządzenia.

Kontakt ze znajomymi na Skypie

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom na rozmowy przez Skype miesięcznie. Z minut na rozmowy przez Skype możesz korzystać, dzwoniąc na telefony komórkowe i stacjonarne, z dowolnego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — telefonu komórkowego, tabletu, telewizora czy innego urządzenia.

Środowisko Premium usługi Outlook.com

Zaawansowana ochrona przed wyłudzaniem informacji i złośliwym oprogramowaniem dla konta usługi Outlook.com, żadnych reklam i skrzynka pocztowa o rozmiarze 50 GB.

Zawsze na bieżąco

W ramach aktywnej subskrypcji usługi Office 365 dla Użytkowników Domowych masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office — nie musisz myśleć o uaktualnianiu.

Pomoc techniczna firmy Microsoft

Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Wymagania systemowe:

 • PC: Najnowsze wersje aplikacji pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. Wymagany system Windows 7 lub nowszy. Etykietka narzędzia z informacjami o urządzeniach typu 2 w 1 z systemem Windows Dowiedz się więcej o pakiecie Office w systemie Windows
 • Mac: Najnowsze wersje aplikacji pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. Pakiet Office 2016 dla komputerów Mac wymaga systemu Mac OS X 10.10.
 • Tablet z systemem Windows: Najnowsze wersje aplikacji pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. Wymagany system Windows 8 lub nowszy. Aplikacje pakietu Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint i OneNote) wymagają systemu Windows 10.
 • Windows Phone: aplikacje pakietu Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Poczta programu Outlook i Kalendarz programu Outlook) wymagają systemu Windows 10.
 • iOS: pakiet Office dla tabletu iPad® i telefonu iPhone® wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Pakiet Office dla tabletu iPad Pro® wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego.
 • Android: pakiet Office dla systemu Android™ można zainstalować na tabletach i telefonach, które spełniają następujące kryteria: działają pod kontrolą systemu Android KitKat 4.4 lub nowszego i mają procesor oparty na architekturze ARM lub procesor firmy Intel (x86).

                                                                              Zapraszamy !

Dane techniczne

Rodzaj licencji nowa / bazowa
Okres licencjonowania 1 rok
Liczba stanowisk 1 stanowisko
Dystrybucja Licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa Polska

Opinie o produkcie (0)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl